Kniha návštěv

Datum: 05.10.2019

Vložil: yeezy

Titulek: https://www.yeezys.me.uk/

https://www.nikeshoes.us.org/ Nike Shoes
https://www.nfl-jerseys.us.org/ NFL Jerseys
https://www.nikeoutletonlineshopping.us/ Nike Outlet Store
https://www.nike--outlet.us/ Nike Outlet
https://www.nikeoutletonlineshopping.us/ Nike Outlet
https://www.travisscottjordan1.us.com/ Travis Scott jordan 1
https://www.yeezy350.us.com/ Yeezy 350
https://www.yeezy-shoes.in.net/ Yeezy Shoes
https://www.yeezys.me.uk/ Yeezy
https://www.yeezy-350.org.uk/ Yeezy 350
https://www.yeezy350.org.uk/ Yeezy 350
https://www.yeezys.us.com/ Yeezy
https://www.yeezy.com.co/ Yeezy
https://www.adidasyeezy.us.com/ Adidas Yeezy
https://www.yeezy700.org.uk/ Yeezy 700
https://www.yeezyboost350v2.de/ Yeezy Boost 350 V2
https://www.adidasyeezy.de/ Adidas Yeezy
https://www.nikeoutletstoreonlineshopping.us/ Nike Outlet Store Online Shopping
https://www.jordan11-concord.com/ jordan 11 concord
https://www.yeezy-shoes.in.net/ Yeezy Shoes
https://www.mlbshop.us.com/ MLB Shop
コメントする
https://www.mlbjerseys.us.com/ MLB Jerseys

Datum: 05.06.2018

Vložil: AlbertSycle

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate is an essential a part of a male's reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The men's prostate is situated just while watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it will always be really miserable and inconvenient for the patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also called prostatitis, is among the most common prostate-related condition in men younger than 55 yrs . old. Infections with the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of all forms of prostate infection. It is caused by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition associated with a particular defect inside the gland and the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be caused by trauma towards the urinary tract or by infections from the rest of the body. A patient may go through testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal of the prostate defect then the employment antibiotics and NSAIDs to treat the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not even to ascertain the causes of these conditions. Some researchers believe that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective diet is important. These are some in the actions and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for our health and wellbeing and it'll also maintain your urinary track clean.

2. Some studies claim that a few ejaculations weekly will assist you to prevent prostate cancer.

3. Eat red meat without excess. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef every week will heighten the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most important measure to consider to make certain a proper prostate is always to go for regular prostate health screening. If you are forty years and above, you ought to opt for prostate examination at least one time a year.

Datum: 10.03.2018

Vložil: XRumerTest

Titulek: Test, just a test

Hello. And Bye.

Datum: 13.01.2017

Vložil: Pavel

Titulek: Povzdech...

škoda, že to takhle umřelo, tohle byl moc fajn závod :(

Datum: 12.09.2017

Vložil: cgrim

Titulek: Re: Povzdech...

Naprosto souhlasím.

Datum: 15.01.2015

Vložil: Zdeněk

Titulek: 2015?

Taky by mě moc zajímalo, jestli letos pojedeme?

Datum: 07.01.2015

Vložil: cgrim

Titulek: A co letos?

Ahoj,

Co letos, bude TransKras?
Byla to pro nas vzdy nejlepsi akce a moc radi bychom jeli, i kdyz uz na kolo nemame tolik casu ;-)

cgrim

Datum: 08.03.2014

Vložil: Michal

Titulek: 2014

Ahoj,
jak to vypadá s letošním ročníkem? Bude?

S pozdravem Michal

Datum: 05.09.2013

Vložil: Peter Pišák

Titulek: Výmena spätných odkazov

Dobrý deň

Mal by som záujem o výmenu spätných odkazov s vaším webom a mojimi troma web stránkami http://www.slovensky-med.sk/ , http://e-shop.ppyro.eu/ a http://www.ppyro.eu/ . Odkaz na vašu stránku by bol umiestnený na týchto konkrétnych stránkach http://www.ppyro.eu/reklama.html , http://e-shop.ppyro.eu/partneri-webu/ a http://www.slovensky-med.sk/partneri-webu .

Ak by to bolo možné poprosím Vás o zaslanie Vášho kódu na vloženie na moje web stránky a obratom Vám pošlem moje tri kódy na umiestnenie na vaše web stránky.

Ďakujem za skorú odpoveď.


S pozdravom

Datum: 25.08.2013

Vložil: Evžen -Betlems duo-amateur

Titulek: Skvělé

Také já s dlouholetou přítelkyní jsme měli štěstí zůčastnit se poprvé této skvělé akce.Bez ambicí na nějaké dobré umístění,odhodláni zkusit něco nového,postavili jsme se na start.Dostali mapu a zjistili,že se v ní moc nevyznáme.Po troše bloudění a objevování jsme se sami pochválili (kdo by to také za nás udělal) jak to docela jde a probudila se i zdravá soutěživost.Bohužel nás trochu přibrzdil defekt.Následné dlouhé bloudění s cílem na dohled,ale bez šance dostat se z toho zatraceného kopce dolů,zhatilo naše naděje na nějaké plusové body.Nedělní etapu už jsme pojali jako příjemný výlet.Přeci jen známe naše schopnosti a nemělo moc cenu se dál honit.Určitě ale víme,že příště moc rádi vyzkoušíme znovu takovou skvělou akci.A bojte se,my to vyhrajem!Díky organizátorům za jejich tisíce kilometrů při mapování a skvělou zábavu,kterou pro nás připravili.Zdar příště.

Datum: 19.08.2013

Vložil: Martin

Titulek: Opožděná pochvala

Ahoj, připojuji se také k chválě po všech stranách skvěle zmáknutého závodu. Škoda, že příští rok nebude, zase o to víc se budeme těšit na další ročník:):)

Datum: 21.02.2014

Vložil: Hopkirk

Titulek: Re: Opožděná pochvala

Ahoj,
letos závod nebude? je to definitivní? Díky za info

Datum: 05.08.2013

Vložil: Lisenshire team

Titulek: pochvala

ahojte Traskrasáci,
díky moc za prima zničující víkend. Už dlou jsme si s ženou tak nespotili trika a nespali blaženě až do rána :o) S dětma si dáme tak 20-30Km za den a jsme rádi. Tady za dva dny 120Km. Moc se nám líbilo obzvláště komorní prostředí, bikeadventure je už moc velká akce, tak psssst, nikomu neříkejte, že to za rok zase bude :o)
díííííky
Radim a Kamča

Datum: 29.07.2013

Vložil: Jindra Vostrá a TáBorec

Titulek: Si tu tak sedíme ...

... v Podolí a sledujeme bouřku, která asi tranzitně táhne z Prahy na východ do Transkrasu a vzpomínáme na Vás!!! Bylo to prostě dobrý a dííík.Fakt se z toho ovívám, že to byly nejnej závody, co jsem kdy jela! Už se zase těšíme. Vostrá s Řízkem

Datum: 30.07.2013

Vložil: Roman

Titulek: Re: Si tu tak sedíme ...

Zdar a díky moc. Terén je na tento typ závodu fakt dobrej, příští rok pauza a na další ročníky vyladíme ještě trochu líp. Mějte se.R

Datum: 29.07.2013

Vložil: Pavel

Titulek: Díky a opět za rok

Připojuji se tímto k pochvale organizátorům a trasaři/ům. V kombinaci s počasím to byl pro mě skutečně výživný víkend. Jezdil jsem skoro v domácím prostředí a i tak jsem našel další cesty na projížďky....i některé další, kam se určitě nevydám (např. nedělní výšlap na 70...;o)) Také se ze mě stal zarytý odpůrce koní...nevěřil jsem poznámce v pokynech...skutečně jízda po kočičích hlavách (někteří jistě pamatují...) je proti takové koňské stezce asfaltka německé kvality...;o)))
Přestože jsem pocítil jisté nejasnosti v konání příštích ročníků, souhlasím s názorem bikerky na konci vyhlášení. Taky jsem byl na Bike Adventure a Transkras se této megaakci směle vyrovná.
Takže doufám, že se opět za rok budu moci účastnit.
Ještě jeden dotaz. Poslední 2 ročníky byly pamětní medaile. Letos se nezadařilo nebo jsme nebyli hodni...;o)))
Přeji všem více takovýchto "srdcařských" akcí, hodně kilometrů bez zranění a třeba o trochu menší horko....i když pořád lepší, než 10°C a liják....;o)

Datum: 29.07.2013

Vložil: Ondra

Titulek: Re: Díky a opět za rok

70ka byla jednoznačná jednosměrka, od Bukovinky si to určitě dej ;-)

Datum: 29.07.2013

Vložil: Roman

Titulek: Re: Re: Díky a opět za rok

JJ od Buk Buk luxus :-)

Datum: 29.07.2013

Vložil: Roman

Titulek: Re: Díky a opět za rok

Ahoj Pavle, díky moc za chválu a už teď jsem zvědav na tvoje logy :) Počasí bylo doslova pekelný a všechny co to zvládli, fakt obdivuji. Na druhou stranu já to projížděl několikrát v šíleným bahně, který tam bylo ještě před krátkou dobou. Tak jak píšeš, nevím co je lepší:-):-).
Co se týká nedělní 70. Tak ta je párádní ve spojení s 50, krásná hřebenovka, byť končí(začíná) tím šíleným kopcem.
Příští rok dáváme opravdu oraz a pak se uvidí. Bylo toho teď docela hodně a je nás na pořádání čím dál méně (o 10 pořadatelů méně něž loni). Tím se trochu vysvětlují i pamětní medaile. Zkrátka nestíhačka :-(..

Datum: 30.07.2013

Vložil: Pavel

Titulek: Re: Re: Díky a opět za rok

Zdarec Romane,
to máš pravdu...bahno nesnáším (hlavně kvůli následné očistě techniky...;o))), takže z tohoto pohledu není důvod k remcání...;o)
Škoda, že příští rok dáváte pauzu, ale chápu, že je to časově náročné. Sám nemám času nazbyt...;o( Za dva roky už ale budu zase starší a tělo i technika opotřebovanější...;o))
No třeba vás kladné názory zviklají...;o))
P.
@Ondra: JJ, při výšlapu jsem si říkal, že jsme to měli vzít obráceně...ale zase bychom se škrábali nad Pístovice, takže nevím...jako MTBO-laik volím cestu spíš intuitivně (ale jo vrstevnice taky beru v potaz, ale už je nepočítám...;o))) Od Bukovinky si to určitě někdy sjedu...nezanevřel jsem na ten bezejmenný kopec (pro mě navždy "Sedmdesátka")...

Datum: 29.07.2013

Vložil: FOrk tým

Titulek: poklona

Velký dík za tento skvělej závod. Super dopbrodružství, který jsme si do syta užili, ač jsme si v sobotu hrábli hodně hluboko. O kopcích kolem Babic se mi bude zdát asi ještě dlouho :D

Datum: 29.07.2013

Vložil: Roman

Titulek: Re: poklona

Zdar, díky. Je fakt, že letos to moc zadarmo nebylo :)

Datum: 28.07.2013

Vložil: Petr Janeček

Titulek: díky!

Díky moc za super organizaci i za obětavost.
To byl první závod, na kterém mi při defetktu půjčil organizátor svoje kolo, abych mohl závod dojet a ještě posbírat pár kontrol!

Petr

Datum: 29.07.2013

Vložil: Kenia

Titulek: Re: díky!

Zdar, to byl prvni zavod, kde jsem pri poradani pujcil zavodnikovi kolo ... nikdo jiny nemel odvahu na nej vlezt :)

Kenia

Datum: 26.07.2013

Vložil: Pavel

Titulek: Posunutí startu...

Ahoj Romane,
neuvažujete vzhledem k předpovědi posunout start na 05:00 nebo 18:00?...;o))
P.

Datum: 29.07.2013

Vložil: Roman

Titulek: Re: Posunutí startu...

:) už takto nešli probudit :) a pak se razilo parkrát do batohu :)

Datum: 22.07.2013

Vložil: Pavel

Titulek: Parťák

Ahoj, odpadl mi parťák. Kdyby jste měl někdo zájem nebo měl podobný problém, dejte vědět. Jezdím "na pohodu", výsledkově kolem poloviny. Pavel. Tel: 606 519 0733

Datum: 23.04.2013

Vložil: Carlos

Titulek: dvojice a trička

Ahoj, jede nás víc dvojic, z nichž jedna by se mohla účastnit pouze prvního dne (pro radost). Mohli by se nějak domluvit a mimo oficiální hodnocení se zúčastnit? Ještě bych se rád zeptal, jak velká budou ta trička (S-XXL?)? Díky Carlos

Datum: 25.04.2013

Vložil: Roman

Titulek: Re: dvojice a trička

Ahoj Carlosi, není žádný problém přihlášky mimo soutěž na uvedený e-mail. Cena se určí dle požadavků. Trika budou XS - XXL možná pár kousků 3XL.
Budeme se těšit. Roman

Datum: 08.04.2013

Vložil: Marco

Titulek: aa

Dobrý den pojede se letos závod jednotlivců?

Datum: 10.04.2013

Vložil: Roman

Titulek: Re: aa

Ahoj, po loňském slabém obsazení určitě na jako oficiální kategorie. (tuším že byli 3 chlapi). TranKras bude i do budoucna závodem dvojic.
Budete se moci přihlásit, ale jen mimo soutěž. Pokud máte zájem, pošlete prosím přihlášku e-mailem. Ceny budou poloviční. Roman

Datum: 11.04.2013

Vložil: Marco

Titulek: Re: Re: aa

Ještě uvidím, zkusím někoho sehnat do dvojice, když neseženu tak bych jel jako jednotlivec .Ahoj Marek

Datum: 02.04.2013

Vložil: Petr Kdýr (Dexter)

Titulek: HDR

Zdravím, tak tohohle jsem se obával. Mladému je dvanáct a půl :-( takže bez nás, mezi chlapy nás hlásit fakt nebudu. Mějte se Peťka

Datum: 04.04.2013

Vložil: roman

Titulek: Re: HDR

Ahoj hlavu vzhůru. Myslím že by jste to spoustě chlapu nandali

Přidat nový příspěvek